Posadzki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe to obecnie najpopularniejszy rodzaj posadzek, wybieranych przy budowie lub remoncie domu. Posadzki anhydrytowe to obecnie najbardziej korzystne rozwiązanie stosowane przy montażu ogrzewania podłogowego.

Zalety posadzek anhydrytowych

Zaletą posadzek anhydrytowych jest jej doskonałe przewodnictwo ciepła, co zapewnia dużą oszczędność na ogrzewaniu. Wylewka w płynnej postaci szczelnie otula instalację ogrzewania podłogowego, co doskonale przyczynia się do jej szybkiego nagrzewania się. Posadzka anhydrytowa szybko się nagrzewa, co ma wpływ na jej szybkie oddawanie ciepła do pomieszczeń.

Posadzki anhydrytowe cieszą się coraz większą popularnością przy budowie domó, a także przy wszelkich komercyjnych inwestycjach. Grubość minimalna jaką może mieć wylewka to 35 mm. Jej produkcja podobnie jak produkcja betonu towarowego, odbywa się na węźle betoniarskim. Produkcja wylewki odbywa się z zgodnie z normą PN-EN 13813

Zalety posadzek anhydrytowych

Największą zaletą posadzki anhydrytowej jest to, iż jest to mieszanka w postaci gotowej, ma właściwości samopoziomujące, wysoką klasę wytrzymałościową i pozwala oszczędzić czas potrzebny na jej wykonanie.

Oferta firmy

Firma nasza wykonuje mieszankę na komponentach najwyższej jakości. Jako jej producenci zapewniamy najwyższą jakość oraz to, że produkcja odbywa się zgodnie z normami tj. norma PN-EN 13813 i podlega Zakładowej Kontroli Produkcji.